Neeru- kusepõie energiakanalite venitus

Neeru - kusepõie kanalite venitus

Neeru funktsioonid: keha vedelike filtreerimine, mürkide eemaldamine ja ebavajalikuks muutunu eemaldamine. Neerud reguleerivad viljakust, kasvu ja arengut ning küpsemist. Seotud kopsudega vee ainevahetuse ja hingamise reguleerimisel. Seotud luude, hammaste, kõrvade ja juustega.

Emotsionaalsel tasandil seotud  hirmuga, nõrga tahtejõuga, ebakindlusega, äraoleku tundega, isoleeritusega. Neere kutsutakse ka “hirmu koduks”.

Neerude tasakaalustamatuse sümptomid: sage urineerimine, urineerimisprobleemid, öine higistamine, kuiv suu, halb lühiajaline mälu, alaselja valud, kumisemine kõrvades, kuulmisekaotus ja muud kuulmisprobleemid, enneaegselt hallinevad juuksed, juustekaotus, osteoporoos.

 Neeruprobleemid on peamiselt seotud suhetega. Tegemist on kas tasakaalutusega suhetes teistega, eriti just meie lähima partneriga- või mehelike ja naiselike energiate tasakaalutusega meis endis.

 Põie funktsioon: hoida jääkvedelikke enne nende eritumist.

 Emotsionaalsel tasandil sümboliseerib emotsioonide vabastamist, mille tulemuseks on kergendus, kui emotsioon on välja pääsenud, mitte meisse pidama jäänud. Põieprobleeme põhjustab vajadus lasta emotsioonid vabaks – neist vabaneda ja edasi liikuda – või kohaneda – leppida erinevate olukordade ja tunnetega – mitte ihata minevikust kinni hoida.