venitused kontorisSelleks, et keha ja vaim virgena püsiks, pakun ma võimalust teha Shindo venitusi kontorist lahkumata. Me võime venitada hommikul enne tööpäeva algust või kohe peale tööd, et koju jõudes tunneksite endas väsimuse asemel pigem mõnusat energiatulva.

Shindo venitustund võiks Teie kontoris toimuda 1-2 korda nädalas 60 või 90 minutit korraga.

Shindo venitustest on abi:

  • kehast jääkainete väljutamisel , sest… kas teadsid, et 70% meie kehasse kogunenud jääkainetest väljub sügava hingamise kaudu?
  • tugi-liikumisaparaadi vaevuste korral (sh selja-, õlavöötme-, kaelavaevused – pinged, valu, jäikus, piiratud liikuvus)
  • närvisüsteemi töö parandamisel, taanduvad stress, unetus ja ärevus
  • vere- ja lümfiringe tõhustamisel

  • … ja veel paljuski muus, mida tuleb ise kogeda, sest sõnadest jääb Shindo mõju kirjeldamiseks lihtsalt puudu.

Kui Teil tekib küsimusi ja/või kui soovite kokku leppida aja, millal võiks toimuda näidistund Teie kontoris, võtke minuga ühendust telefonil 56 50 2114 või e-maili aadressil riita.jaup@gmail.com

Minu treeningutest võtavad osa inimesed erinevatelt elualadelt – on arste, ülikoolide õppejõude, ekstreemsportlasi, muusikuid. On inimesi erinevate terviseprobleemidega, kelle enesetunne paraneb juba pärast paari venitustundi.

Kuni ajani, mil tutvusin ise Shindoga, arvasin, et ongi normaalne, kui juba tööpäeva esimeses pooles on keha kange, kael valutab ja tunne on selline, et ainult kohv aitab tööpäeva lõpuni vastu pidada. Kuid olles tutvunud lihtsalt vägevate Shindo venitustega, sain aru, et energiat ja jaksu on inimesel rohkem kui ettenähtud kaheksaks tunniks töö juures – et see jaks ja energia endast aga kätte saada, ei ole vaja teha muud kui venitada!