Jaga
HDMI Kaabel 1 Mees Dual HDMI 2 Naissoost Y Splitter Cable Adapter HDMI HD 1080p HDTV PC LED-LCD TV, Xbox, DVD-Mängijad ja 30cm
Hind
€2.69 -35 %
€4.14
Saadavus On laos

Pange Tähele:

Ainult 1 väljund seade peaks olema aktiivne igal ajal, välja arvatud juhul, kui mõlemad 2 display seadmed jagavad sama suurus ja mudel.

See HDMI splitter kaabel on ideaalne ühendamine ühte HDMI-ühilduvate seadmete (Xbox, Blueray, DVD-mängijad, PS3), et kaks visuaalne väljund mõeldakse välja.See võtab signaali ainult ühe seadme, nagu Bluray mängija ja suunab, et üks kahest väljund seadmed, mis on ühendatud see.Seda toodet saab tegutseda signaal, ruuter, näiteks, sul võib olla TV, kaks eraldi tuba, teil on TV kohta, ühes toas, ja kui soovite minna tuppa ja hoida watching TV, sa lihtsalt vaja vahetada üks TV välja ja lülitage teine TELER sisse, ja siis signaal suunatakse TV teises toas.

Tehnilised andmed:

Värv:Must Pikkus: Umbes. 13 tolli (30 cm), HDMI 1, 2 HDMI meeste ja naiste splitter kaabel.Toetab 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p.Kullatud pistikud parema signaali edastus.Võimaldab ühendada HDMI seadmed, mis on sisseehitatud HDMI-pordid, nagu HDTV, PlayStation 3, Upconvertor DVD-Mängija, satelliit karbid, LCD-Ekraan ja projektorid.

Pakett Sisaldab : 1 x HDMI Splitter

Märksõnad: expander hdmi, rj45, hdmi-ekraan, artis dvd-mängija, ican hdmi splitter, hdmi switch, hdmi cabl, hdmi splitter, laiendada hdmi, üks xbox, dp-hdmi kaabel.

Brändi Nimi Schianvex
Kimp Kimp 1
Taotlus Televisioon
Päritolu CN(Päritolu)
Mudeli Number HDMI Kaabli Pikendamine
Sugu Mees-Naine
Tüüp HDMI-Kaablid-ühilduv
Konnektor A HDMI
Konnektor B HDMI
Pakett No

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted