Jaga
Magnet Mini GPS Lokaator Auto GPS Lokaator Salvestus-Jälgimis-Seadme Tracker Voice-Control Anti-Kadunud reaalajas Kaug-Operatsiooni
Hind
€8.36 -20 %
€10.45
Saadavus On laos

Saab täiesti kõigis riikides/piirkondades maailmas

⛔ KUI TEIE VANEMAD VÕI LAPSED, EI OLE ÜMBER,

KIRJELDUS:

【 GPS TRACKER】 Meie väike jälgimise süsteem sisaldab SIM-kaarti, mahub taskusse, peab oma auto, mahub pagas, või võib olla peidetud diskreetselt, et teil on maksimaalne nähtavus üldse korda.

【LOOD LIIKUMIST reaalajas】 Rada ja kaart (Google Maps) reaalajas veebi-põhine tarkvara või SilverCloud App usaldusväärne live jälgimise inimeste, sõidukite või vara, ja saada up-to-date teksti ja e-posti teateid.

【VARJATUD JÄLGIMISE】 ülim varjatud jälgimise või "out of sight, out of mind'; LED tuled saab puudega kaudu app, nii et seade ei anna ära oma asukoha koos silmatorkavad vilkuvad tuled.

【VEEKINDEL SISSEEHITATUD MAGNET】 Nr lisavarustust vaja!Meie GPS-lokaator seade sisaldab sisse-ehitatud kõrge tugevuse, magnet ja on lihtne paigaldada või teie sõiduk; Seadme pikkus 2.25 x 2.25 x 0.80 tolli.

【OHUTU JA USALDUSVÄÄRNE JÄLGIMINE JA ARUANDLUS】 Privaatsus on meie prioriteet.Kui Spytec GPS platvorm ei talleta oma andmed.Kõik konto andmed ja andmete jälgimine on turvaliselt krüpteeritud.

MÄRKUS:

1. TF KAARTI VAJA VAID SALVESTAMISE FUNKTSIOON.

2. Toode on aktiveeritud ja tasuta kasutada.Kui aktiveeritud, saab seda kasutada elu ilma teenustasu.

KUIDAS KASUTADA: Google 'i Play Poest või Apple App Store 'ist otsida" lõhenemist " või saad selle alla laadida link skaneerimist QR-koodi kasti ja alla laadida APP; Pikk vajutage nuppu smart locator, kuule "tilk, tilk" kaks korda, LED valgus on, Otsida smart locator ja ühendage appi, libistage vasakule, et kustutada tracker, touch ">" ikoon ümber smart locator või lahti; Pikk vajutage sulgeda.

Q&A:

K1 : Kas ma pean maksma täiendavat toote teenustasusid iga kuu?

A1 : Ei, toodet saab kasutada tasuta ja ei nõua mingit teenustasu .Müüja aitab meil aktiveeri tasuta.

K2 : Millised on kasutada erinevaid MINI GPS?

A2 : Kas teil on kodus või välismaal, nii kaua kui teil on mobiiltelefoni signaali, mida saab kasutada meie tooteid.

3. küsimus : Mis on aku eluiga ?

A3 : ooteaeg on umbes 4~6 päeva.

4. küsimus : Kui see punkt edastab kasutades 4G andmesidevõrk, mis juhtub, kui sa oled läbi lääne-seal ei pruugi olla 4G olemas ?

A4 : Kui tracker ei leia 4G teenuse konkreetses valdkonnas, see proovib lange 2G kui see on saadaval. 4G leviala on väga levinud Ameerika Ühendriikides küll.Samuti pidage meeles, et tracker kasutab GPS-satelliitide teada selle asukoha, mitte mobiilimastide.

Tehnilised andmed: Värv: Must Materjal: ABS Kaal: 50 g Mõõdud: 35x20x14mm GPS täpsus: 10 yard/50yard Alarm mode: SOS alarm, mobiil-alarm Aku tüüp: liitium aku Antenni Tüüp: Sisseehitatud tööpinge: 3.4-4.2 V DC Laadimine sisend: InputAC110-220V50 / 60Hz Võrgu vorm: GSM / GPRS GPRS: Upload60, TCP / IP GSM positsioneerimise aeg: 25 sekundit ooteaeg: 4~6 päeva Laiendamine mälukaart: mini TF kaart(vajalik Ainult salvestamise funktsioon)

Märksõnad: 4g tracker, gp tracker, mini gps lokaator mini, tracker vehicl, paljaste magnet, sõidukite gps jälgimine, tracker, kass gps tracker, gps tracker tk915, ios gps tracker.

Läbi Võimu -
Toote Suurus -
GPS tüüp GPS Tracker
Gps-Mooduli Jah
Eripära Internetti Ühendatud
Pinge 5V
Aku Eluiga 1 Kuni 4 Tundi
Brändi Nimi isfriday
Mudeli Nimetus Uus
Päritolu CN(Päritolu)
Ekraani Suurus Ükski Ekraan

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted