Jaga
XT60 Lipo Aku Laadija Paralleelselt Tasakaalustatud laadimisalus Juhatuse XT60 B6 ÜRO-A6 Laadija IMAX B6
Hind
€9.40 -15 %
€11.06
Saadavus On laos

XT60 Lipo Aku Laadija Paralleelselt Tasakaalustatud laadimisalus Juhatuse XT60 B6 ÜRO-A6 Laadija IMAX B6

Mõned moderaatorid kes küsis, et tasuta 6 patareid ajal, miks sa pead 7 otsikud?Vastus: teine pesa on laiendamist teistesse gruppidesse, sest selle pardal saab olema ühendatud 3 gruppi samal ajal, ja 18 patareid on laetud samal ajal.Product Features: 1, mis on varustatud lühise kaitse. 2, toetus 3 komplekti ning tasu juhatuse ja kasutamine kombineeritult (saab tasuta 18 patareid sama laadi samal ajal). 3, 20Z super paks vask-foolium talub 60A. 4. Seda on võimalik vältida ülemäärast hinda, ühe aku, mis võib parandada tasakaalu efektiivsuse ja oluliselt vähendada hiljem tasakaalu laadimistsükkel. 5, laadimisaeg on ainult ühe aku laadimise aeg, mis võib päästa aku laadimise aeg. 6, et vältida probleeme korduvalt aku asendamine.Sammud kasutamine: 1. Ühendage kaks otsa tasakaalustatud kaabel tasakaalustatud klemmid on tasakaalustatud laadija ja aku pardal. 2. Ühendage toide terminali tasakaalustatud laadimine juhatuse väljund terminal tasakaalustatud laadija. 3, aku on ühendatud aku pardal.Esmalt sisestage saldo pea ja seejärel ühendage see aku väljund.Seadke aku pinge (samuti ühe aku) ja praeguse, praeguse seade meetod on järgmine: I=i1+i2+3...aastal(nle6) I: Kokku lühiajalised. (lühiajalised) I: laadimisvool iga aku. (laadimisvool ühe aku) n: kogus barrery (koguarv akud) märkus: Kui teie saldo laadija maksimaalne väljundvool on väiksem kui kogu praegune "mina", määra laadija praeguse maksimaalse väärtuse.Maksimaalne voolu tasakaalustatud laadimise laual on 60A.Aku pinge peab olema sama kui laadimine, ning võimsuse ja heakskiidu määra võib kehtestada meelevaldselt.Pärast mitmeid equilibrations, pinge on ühtlasem ja rõhu erinevus on väiksem.hoiatus:

Kui teil on vaja ainult eest vähem, kui 6-aku pakki, palun asetage korpus T pistiku või mis tahes muu plug praegu kasutada, sest iga T pistik on elektri laadimise ajal, mida saab vältida ohutuse õnnetusi.

Märksõnad: imax b6 ac, kaabel imax b6ac, imax b6 mini palju, mees xt60, b6 laadija imax, xt60 pistiku, varicor, käsitsi imax b6ac, lipo laadija, b6 laadija.

Kaugjuhtimispult Lisaseadmed/Seadmed Aku
Mudeli Number b6ac
Suurus 18.0*15.0*4.0cm
Nelivedu Omadused IMAX B6 Laadija Saldo
RC Osad ja Accs Pistikud/Juhtmed
Sõiduki Tüüp Lennukid
Kasutamine Sõidukid & Puldiga Mänguasjad
Tehnilised parameetrid Väärtus 2
Materjal Komposiitmaterjali
Brändi Nimi QX-MOOTOR
Vahend Tarvikud Aku
Upgrade Osad/Tarvikud Tasakaal Paralleelselt Juhatus

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted