Jaga
DIY Kohapeal Keevitamise Vahend Keevitus Masin Kohapeal Keevitaja 18650/32650 Aku
Hind
€16.59 -26 %
€22.72
Saadavus On laos

Kaasas aku moodulit, millega saab aku laadimine USB-pordi kaudu, ja see on täielikult laetud 0,1 mm-0,15 mm sisemine nikeldatud leht, et keevitada mitu jootma liigesed

See on täpselt kontrollitud Ühtse Kiip Mikroarvuti Programmi ilma flipping lüliti.

Ise transpordivad, mille eest kontrolli moodul, mis laeb akut läbi USB-pordi.

See on varustatud 3,7-4,2 V 5000MA toite liitium-aku tühjenemise määr on 65C, ja väljund võimsus on ca 300A.

Läbi väljund MOS toru, see energia tuleb kontsentreeritud otsa jootmiseks pliiats, ja nikkel lehel on kindlalt sulatatud aku abil lühikese-circuit, küte.Kõik see juhtub paar millisekundit, täiesti vabastades teie sõrmed või pedaalid.

Paigaldus sammud ning küsimused, mis vajavad tähelepanu:

1. Tegutseda selle toote kohta, mida vaja on märkimisväärne elektri teadmisi.Ärge lühistage või tagasi elektroodid, muidu 300A lühisvoolu teeb kahtled oma elu.

2. Vase kõrva musta jootmise pliiats on ühendatud ülemise pinna trükkplaadi poolt M5 kruvid ja vask kõrv punane jootmise pliiats on ühendatud positiivne elektrood aku (tagasi circuit board)

4. Täielikult laadida läbi USB-kaabli abil pärast embly (et tagada vastupidavus aku, me sätestatud väiksemat laadimisvoolu, laadimise protsess on umbes 4 tundi, kui punane tuli põleb, kui aku ja valgus on täielikult pöördunud roheline)

5. Pärast seda, kui aku on ühendatud, trükkplaadi vaikimisi riigi ja automaatselt lülitub välja pärast hilineb umbes 10 minutit.Vajutage lülitit, et lülitada sisse ja valige keevitusvool intensiivsusega.

6. Iga kord, kui te vajutate nuppu, kui lüliti on realiseerida järgmised ülesanded (di-nõrkvoolu, didi-keskmine vool, dididi suure voolu, shutdown)

Värvus: roheline + must

Materjal: metall

Mõõdud: 124 x 80 x 18mm

Pakendi Sisu:

1 x kõrge määr võimsusega aku

1 x trükkplaadi

1 x Vase jootmisel pliiats (koos 10AWG traat)

1 x Isoleeritud heat shrinkable toru

1 x USB laadimiskaabel

1 x Umbes 80CM 0.1 x 7mm nikkel leht

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

Märksõnad: tabel kohapeal keevitaja, laser keevitada, arc külma keevitus masin, hambaravi kohapeal keevitaja, punkt keevitaja, 32650 li-ioon, mig, külma keevitada, kohapeal keevitaja, ülemine kohapeal.

Päritolu CN(Päritolu)
Sertifitseerimine PUUDUB

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted