Jaga
110V/220V 5g Ränidioksiid Toru Osooni Generaator Moodul Osooni Väljund Reguleeritav Avatud Power Pack koos lisaseadmega
Hind
€38.05
Saadavus On laos

Tehnilised andmed: sisendpinge: AC110V/AC220V Osooni toru mõõtmed/ Kaal:135x52x53mm / 0.3 kg Power Pack mõõde/Kaal:152x72x68mm0.6kg voolutarve: 3-40W Jahutus-Style: õhkjahutus Aksessuaar: silikoon toru 2 m (6*8mm, kuna osooni generaator gaasi düüs on 7mm), õhk kivi 2 tk (1 ring parempidi ja 1cylinder), õhk pump 5L/min 1tk.

Osooni tootlus muutub koos gaasi voolu sisend:

Funktsioon: 1. Steriliseerimine: hävitavad erinevaid baktereid & viruse tõhusalt ilma sekundaarne reostus. 2. Võõrutus: efektiivselt eemaldada järelejäänud pestitsiidide alates köögi-ja puuviljad. 3. Deodorization: kõrvaldada hallituse, suitsu jne. 4. Hapniku suurendamine: parandada hapniku tase õhu ja vee. 5. Tervis: õhu puhastamine, kiirendada inimeste metabolis Kasutamine: Kala Talu, Kooli -, kodu -, haigla, kontor, hotellid, kaubanduskeskused, avalikes kohtades, kesk-ja kliimaseadmete torustiku desinfitseerimine, farmaatsia tehas, pakendamine, toidu töötlemise tehastes, supermarketid, hotellid, meelelahutus kohad, konverentsiruumid, riietusruumid,loomakasvatus-ja kodulindude aretuseks,söödav seen kasvatamine,toataimed kasvavad,sise-taimsed...Paigaldamine: a.Hoida vahemaad: (1) Kui paigaldada see kasti sees, kõrgepinge kaabel peab olema suurem kui 5cm kaugusel pinnale metallist kasti. (2) osoonikihti toru peaks olema rohkem kui 5cm kaugusel kõrge pinge. (3) kahe kõrgepinge juhtmed ei tohiks olla ühendatud koos, hoiame rohkem kui 2cm üksteisest eemale. (4) Muud mitte-kõrgepinge juhtmed tuleb üle 2cm kaugusel kõrgepinge kaabel.Muud arvesti vahendid peaksid olema 10 cm kaugusel kõrge pinge.b.Ventilations: kast peaks olema kaks ventilatsiooni avad.Üks ava on kõrval fänn, muud avamine on kuuma õhu väljalaskeava.c.

Gaasi pihustid: kaks gaasi pihustid toru, saab võtta kas ühe sisselaske või lahti, ei ole mingit vahet.saate kasutada hapniku gaasi allikas, samuti võib kasutada ümbritseva kuiva õhku kui gaasi allikaga.Samuti saate lisada kuiva filtri seade, see võib ulatuda osooni toru eluiga ja suurendab osooni kontsentratsioon.Omadused: - Kvarts toru tehakse 99,9% ränidioksiidi, millel on suur kõvadus, kõrge termiline vastupidavus, madal paisumistegur, temperatuurivaheldusele vastupidavuse, hea keemilist stabiilsust ja elektriisolatsiooni omadused. - Power pack on turvaline kaitse: lühise, avatud vooluringi kaitse, ülekuumenemise kaitse üle-pinge ja üle praeguse kaitsta. - Kõrge efektiivsus: kitsas lõhe heakskiidu 0,5 MM, kõrge osooni konversiooni määr, madal müratase. - Madal energiatarve: suure sagedusega, koroona heakskiidu, energiatarve määr on 6 ~ 10KW.h/kgO3. - Nr jaotus: tööpinge toru on ainult 20% oma jaotus pinge, kõrge dielektriline konstant. - Kõrge Kvaliteet: dielektrilised materjalid on väga hästi puhastatud Ränidioksiid, paagutatud kõrgel temperatuuril, kõrge-täppis -, heakskiidu vahedega, 316L roostevabast terasest sise-elektroodid ja lähedal firmware, PTFE gaasi düüs, korrosiooni-vastupidavad kõrge puhtusastmega fluori kummist rõngas tihend, kasutades uusimat päevalilled alumiinium jahutus tehnoloogiatõhusalt hajutada soojuse, võimalik töötada pikka tundi, osoonikihi lagunemine ultralow on väiksem kui 5%, pikk eluiga, kuni kakskümmend tuhat tundi.Kõrgepinge kaabel on kahesuunaline, ei polaarsus, üks kaabel peab olema ühendatud pistiku lugs soojuse hajumise uimed, teisel peaks olema ühendatud sisemine osooni toru kaudu roostevabast terasest küünte.Tähelepanu: 1. Kui olete kinnitanud oma tellimuse, me teile meili, kasutusjuhendi.Nii et Palun Jätke oma e-posti kasti meile. 2. Kui paigaldada see osooni generaator, lugege palun kasutusjuhend hoolikalt läbi.eriti rõhutas parts, et veenduge, et paigaldada see korrektselt, ja seade on pikk eluiga. 3. Kui kasutad seda osooni generaator, rangelt keelata töötavad inimesed tuba osooni kõrge kontsentratsioon.Toodangu kõrge pinge on ohtlik.teil on keelatud puudutada seda mis tahes viisil, kui see töötab.Komplekti kuulub: 1 x 110V/220V 5g Ränidioksiid Toru Osooni Generaator Moodul

Märksõnad: õhu ozon, 6090 80w, ozon 220v, generaator ozon vesi, 50w laser mooduli, plakat tomb raider, laser robotec, power nuppu zenfone 2 ze551ml, pott kurn, 200 w laser.

Pakett Jah
Brändi Nimi agoal
Tüüp Tööstuslik Arvuti Tarvikud
värv must
Pistiku Tüüp USA Pistik
Mudeli Number moodul

Kirjutage oma ülevaade