Jaga
4 liiki Kõrge Kvaliteediga PP Must/ Beež ABS/Valge PE/Hall PVC Pastic Keevitus Rod Auto/Pipe/Plastic Sheet Plastikust Keevitaja, Elektrood
Hind
€4.79 -15 %
€5.64
Saadavus On laos

Kõrge kvaliteediga Plastik, keevituselektroodid/PVC keevitaja vardad plastist keevitaja relv/kuuma õhu püstol/keevitus tööriist

1tk=25cm Pakett sisaldab: PP Must 5/10/20 TK PVC Hall 5/10/20 TK PE Valge 5/10/20 TK ABS Beež 5/10/20 TK Size:paksus 2,5 mm * laius 5mm * pikkus 25cm Erinevad materjalid eri vahemik/piirkondades Tavaline ühise valdkondades:

1. .ABS keevituselektroodid kasutada auto Aku on shell / mootorratta shell/ arvuti kest.jne 2. .PP keevituselektroodid kasutada Kaitseraua autod,Esi-ja seljaosa plaat, plaat, autod,auto Aku on aku kest,mootorratta sisemine plaat,PP plastist veemahuti,PP toru,jne 3. .PVC keevituselektroodid kasutatud PVC plastist veemahuti,pvc toru,PVC, plastik uksed ja aknad,jne 4..PE keevituselektroodid, mida kasutatakse Keemilise ämber,dustbin,Keemiline toru,Õlu (lahter),Logistika käive (lahter), Toitlustamine käive box,jne keevitusvarras Ulatuse Kohaldamine: 1. Raamatu tegemisel tööstuses; 2. Toit ja jook kergetööstus; 3. Heitvee tööstus; 4. Elektroonilise Tööstuse; 5. Tekstiilitööstus; 6. Sport ja meelelahutus tööstuse; 7. Meditsiini -, tööstus, Keemia-ja muu tööstus: galvanization riistvara, põllumajandus masin, laevandus osad, mehaaniliste osade madal-temperatuur aatomienergiaühenduse ja nii edasi.Enamasti kasutades oma kõrge kulumiskindlus, kõrge anti-löögikindlus, anti-külm vastupanu, self-määrimine, elektrilised iseloomulik.Keevitusvarras Peamised tunnused: 1. Väga kõrge kulumiskindlus, seitse korda kulumiskindlus kui teras, neli korda rohkem kui PTFE. 2. Väga kõrge anti-löögikindlus, kaks korda löögikindlus kui PC, mis on viis korda, kui on ABS. 3. Hea self-määrimine, sama nagu PTFE, parem kui terasest ja messingist lisatakse määrdeõli. 4. Hea anti-korrosiooni, see on väga stabiilne kemikaalide vara ja taluvad korrosioon igasuguseid söövitav keskmise ja orgaanilise lahusti teatud helises temperatuuri ja õhuniiskust. 5. Väga kõrge-inadhesion vastupanu, pinna toote vaevalt kinnitab muud materjali. 6. Väga kõrge löögikindlus, kümme korda löögikindlus kui PA66, kaheksa korda kui PTFE. 7. Hea madalal temperatuuril, kriimustuskindlus, veeldatud lämmastik (- 196), see on veel pikendust.mõned muud materjalid võivad ulatuda kuni selle täitmist. 8. Mittetoksiline ja puhas vara, UHMW-PE, mis on materjal, mida Food and Drug Administration (FDA) ja Ameerika Ühendriikide põllumajandusministeerium (ASDA) elamisloa suhtes kohaldatakse toitu ja meditsiin valdkonnas.

Märksõnad: topp rire, toru ppr, pvc jootma, ppr keevitaja, ppr, abs plastikust varras, plastikust varras, abs keevitaja, plastist pp, elektrood plasti keevitamine.

Kaal 1-500g
Mudeli Number pr001
Sagedus 50/60HZ
Mõõtmed paksus 2,5 mm laiusega 5.0 mm, pikkus 250mm
Keevitus Alal vastavalt kliendi nõudmisel
Võimsus Muud
Kasutamine plastist vardad keevitaja

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted