Jaga
25-pack/Kit Eraldi Pakendatud Strep A Testid Strep Kõri Testimine
Hind
€32.82 -34 %
€50.49
Saadavus On laos

[PROOVIMATERJALIDE KOGUMISE]

●Koguda kõri tampooniga proovimaterjalide standard kliinilisi meetodeid kasutades thesterile tampooni.Ärge kasutage tampooni puuvillaga või calsium jaanikaunajahu vihjeid või puidust võllid. ●Ärge kasutage tampooni immutatud süsi või transport, meedia sisaldab agar želatiin. ●See on soovitatav, et tampooniga proovimaterjalide töödeldakse, niipea kui võimalik, pärast kogumist.Kui kohe testimine ei ole võimalik, proovid tuleb asetada kuiva katseklaasi ja kaetud.Proove võib hoida külmkapis temperatuuril 2-8℃ kuni 5 päeva.

[KATSE]

Võimaldab testida seadme ja isendite võrdsustuksid, et temperatuur (15-30 ℃ või 59-86℉) enne katsetamist. 1. Eemalda katse kassett alates suletud foolium kotti ja kasutage seda niipea, kui võimalik.Parimad tulemused saavutatakse, kui katse tehakse pärast avamist kohe foolium kotti. 2. Hoidke Reaktiivi pudel vertikaalselt ja lisa 5 täis dropsi (umbes 250µl) Reaktiivi A an kaevandamise katseklaasi.Reagent on punast värvi.Hoidke Reaktiivi B pudel vertikaalselt ja lisa 4 täielikult dropsi (umbes 200µI), et toru.Reaktiivi B on värvitu.Lahus segatakse õrnalt loksutades kaevandamise katseklaasi.Lisaks Reaktiivi B Reaktiivi muutub värvi lahendus punane või kollane. 3. Kohe lisada kurgus tampooni kaevandamise katseklaasi kollane lahus.Loksutatakse tampooniga 10 korda toru.Jäta tampooniga toru 1 minut.Seejärel vajutage tampooni vastu pool toru ja pigista alumine toru, kui tampoon on tühistatud.Loobu tampooniga. 4. Sobib tilguti otsa peal kaevandamise katseklaasi.Koht katse kasseti puhtale tasasele pinnale.Lisa 3 täis tilka lahust (ca.100 uL) (näidis hästi (S) ja seejärel käivita taimer. 5. Oota, kuni värviline joon(s) ilmuda.Vaata tulemusi juures 5 minutit.Ei tõlgenda tulemus pärast 10 minutit.

[TULEMUSTE TÕLGENDAMINE]

Positiivset: Kaks rida kuvatakse.Üks rida peaks ilmuvad alati kontrolli-line piirkonnas(C), ja veel üks ilmne, värvilise joonega peaks ilmuma katse-line piirkonnas.Negatiivne: Üks värviline joon ilmub kontrolli piirkonna(C).Ei ilmne värviline joon ilmub test line piirkonnas.Kehtetu: juhtimisliini ei ilmu.Ebapiisav isend mahu-või vale protseduurilisi võtteid on kõige tõenäolisemad põhjused kontrolli line tailure.Läbivaatamise menetlus ja korda testi katsetada uue kasseti.Kui probleem ei kao, lõpetada kasutades test kit koheselt ja võtke ühendust oma kohaliku edasimüüja.

[KVALITEEDIKONTROLLI]

Menetlus kontroll on lisatud katse.Värvilise joonega, mis on kantud kontrolli piirkonna (C) peetakse sisemine menetluslikud kontrolli.Ta kinnitab, kontrolli piirkonna (C) peetakse sisemine menetluslikud kontrolli.Ta kinnitab, piisavalt isend maht piisav membraani wicking ja õige menetluslikud tehnika.Kontrolli standardid ei ole esitatud käesoleva kit.Siiski on soovitatav, et positiivne ja negatiivne kontroll tuleb katsetada, kui hea laboritava, et confrm katsemenetlus ja tõesti, õige katse tulemuslikkust.

Märksõnad: nami yoni pärlid, igg test, kiire test, narkootikumide katse, diy yoni pärlid, vereproov, catwoman komplekt, antikehade test, lumelaua rihm, rase test.

Kogus 25pcs
Päritolu CN(Päritolu)
Toote Tüüp Naiselik Hügieeni

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted