Jaga
925 Sterling Hõbe, Mitte-sümmeetriline Vertikaalne Triip Kõrva-Klamber Retro Retro Tai Hõbe Lõuna-Korea Trend Disain korea kõrvarõngad
Hind
€11.24 -39 %
€18.73
Saadavus On laos

925 Sterling.

925 Hõbe Puhtusega.Mis On sagedusel 92,5% Hõbedat pluss 7.5% Sulam, See On Hõbe Minimaalne Puhtus, lihtsalt nii 999 Kuld Puhtus meeldib.Sest Puhast Hõbe on Liiga Pehme Ja Kerge Oksiidi.

Hõbe On mingi Aktiivne Metall, Lihtsalt Väävlit Õhku saadakse Keemilise Reaktsiooni, teha Hõbe-Must.Seega, Kui Kannad nii Palju kui Võimalik Õhku Kontakt, Mitte Keemiline Gaasi Kontsentratsioon Kohtades Kulumisjälgi.Kontakt Väävli Seebi pärast, Tuleb Kohe Kuivaks Pühkida, Sest Hõbe Iseenesest Funktsioon, 100% Hõbedane Materjal on Väga Pehme, Lihtne On Nullist, Ja See Ei Sobi Rohkem Ja Rohkem Trahvi Veesõidukite Nõudeid ning Tänapäeva Populaarne Ornament Rohkem Ja Rohkem Rikaste Ja Liialdus on Modelleerimine Nõuded.Pluss 100% Hõbe Lihtne Värvi muuta Ja Kaotada Läike, Et Lisada 7,5% Sulam, hõbe On Ideaalne Kõvadus, sära Ja Läige, Ja Oksüdatsiooni Vastupanu.ja Mosaiigid Iga Gemstone, Teemant, Jade Ja Tsirkoon, Hõbedast Ehete Värv Hele, Stiil, Stiilne, Peen Käsitöö Hind Mid-Range-Stiilis Vihastama, kiire Hullusega üle Kogu Maailma, Muutunud Mood Maailma Uus Juht.

925 Sterling White Gold Plated

Silver On Ole Stabiilne Metallist, Sest Välised Tegurid Omakorda Kollane, Must, praeguses Maailmas Ei Peatu Oma Muutunud. 925 Hõbe väljaspool Kaetud Plaatina (Pallaadium, Roodium) Saab Tõhusa Isoleerimise 925 Hõbe Välise Õhu Ühendust, nagu Platinum Toime, Vastavalt Oma ja Tarvikud Kaitse Aste Erinev, üldiselt Võib Säilitada 4-12 Kuud, pärast seda Muutub Hõbedane Ise Toime.

925 Sterling (Tai Hõbedane Värv)

Et varjata Hõbe Lihtne Värvi Muutmine Funktsioon, Teine Tee On Sirge Pistik Hõbe Sulfiidi, mistõttu on Võimatu, et Lülitada Kollane Must, Vulkaniseeritud Hõbe Tekkima Primitiivne Primitiivne Lihtsus Mõju, see Lähenemine tuleneb Tai, mis on Tuntud Ka kui "Tai Silver", tavaliselt on See Tai Hõbeda Värvi Multi-On Kasutatud Meeste Aksessuaarid.

925 Hõbe (Silver)

Sagedusel 92,5% Hõbe + 7.5% Vaske Sulami, On rahvusvaheliselt Tunnustatud Trahvi Hõbe Standard, tavaliselt Valge kullatud (RH), Juhul, Oksiidi Või Sulfiid Kollane, Must, Valge Nr kullatud 925 Hõbe, nimega "Silver ".

Kandke Kaalutlused

Vastavalt eespool Kirjeldatud Põhimõte Kanda Hõbe Tarvikud Protsess Peaks meeles pidama järgmisi Punkte:

⒈ Aastal Kanda Hõbe Ees, Palun, mis on Kaetud Kihiga, Värvitu Küünelakk, Saab Teha Pind Läige kauakestev.

⒉ Hõbe Peaksid Vältima Kuuma Vedrud Või Merevee Ala Kanda, silver Kontakt Sooja Vee Või Sulfiid Lihtne Teha Pinnale Tekitada Muutunud.

⒊ Vanni, Ujumise Ajal, Olla Kindel, et Silver maha, vältida kokkupuudet Drift Rästik Ja Teiste Keemiliste Materjali.

I-E Meik Aega, siis Palun Püüa Vältida Kosmeetika Ja Parfüümid Ja Silver Kontakt.

⒌ Vastavalt Kulumise Protsessi, siis Palun Püüa Vältida Teised Keemilised Materjal Kontakt Hõbe, muidu Heli Keemia.

⒍ Igal Ajal Kandma pärast Kasutatavad Puuvillase Lapiga Või Näo Kudede Niisutatud Pind, Selge Vesi Ja Pori, siis Kogumine Ümbrik-Kott, Vältida Ja Õhu Kokkupuutel.

Töötlemise Must Hõbe

Roogo Kahjuks Teie Silver On Tõsine Värviga Must, Palun Proovige Kasutamiseks Järgmiselt Meetod Töötlemine:

1. Te Võite Kasutada Kaardistamine Kummist Pühi Hõbedane Pind Väike Must Oksiid.

2. Võite Proovida Hõbedane Pind on Kaetud Veidi Hambapastat, Siis Hambahari Kasta Sooja Veega Puhastamine, lõpuks Puhas Vill Pehme Villase Kuiv.

3. kui Hõbedane Pind, mida Kerge Korrosiooni Ilmuvad Väikesed Värvi Muutmine, saab koos Pesuvahendi Või Kuuma Keskmise Seep on Õrnalt Pühi, Kõigepealt Pehme Harjaga Nühkima, siis Kõik Lambavillast Pehme Villase Kuiv, Silver Näitab, Originaal Tuli.

4. koos Puhastusvahendi Ja Sooja Vett Lahendus Arendada, Siis Fosforhappe Lahuse Pinna Niisutamine, Ja Siis Lapp ja Pühi, -Teeb Hõbeda Rohkem Puhastada.

5. silver Oxide, Kui Tekivad Valguse Kohvi, Saab Kasutada Pehme Lapiga Natuke Hõbe Pühkida, Või Hõbe Pesta Veega Kastmist, samuti on Võimalik yin bu Sirge Pistik Pühkida.

6. On Silver Kauba Riiul Hõbe Pesta Veega Veidi Leotamine, Eemaldada Ja Kergelt Veega Arendada.

7-Osaline Komplekt.kasutamine Hõõruda Hõbe Lapiga, On kõige Kiirem Ja Mugavam Režiimi Üks; Hõõruda Hõbedane Riie yin bu Sisaldab Hõbe Hooldus Koostisainete, mitte-Pesemise, Pühkige Luua ning Plekk Hõbe, Multi-Use.

8. koos Delikatess Ja Stereo Töö Hõbe, Vältida Tahtlikult Pühi Kerge.

9. Silver, Kui Mitte Säilitada, mida Pitseerimis-Või Tihti Puhastada, Lihtne Teha Värvi Tumedamaks.

10. hõbe Parim Hooldus Meetod On Iga Päev Kanda, sest Inimese Keha Õli Ja Rasva-Hõbe Luua Loomulik Niiske Läige.

Märksõnad: piltide poole, kütuse voolik 15, gp kursor f, klaas j7 710, gp 800 kate, goystic ipad, klaas j5 15d, gp100 vaatamisväärsused, lego rongi x.

Metallide Tüüp HÕBE
Kuju\muster Süda
Stiil Trendikas
Materjal Metallist
Sugu NAISED

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted