Jaga
Uus Aasta Tolmumaski, Korduvkasutatavad Pestav Suu Maskid, Reguleeritav Soe Näo Mask Ainulaadne Kaas Filtrid Blokeerimine Õietolmu Reostuse
Hind
€3.23 -69 %
€10.43
Saadavus On laos

Materjal--Suu Mask On Valmistatud 100% Polüester Materjalist Ja Seda Saab Kasutada Aastaringselt.Hubane Ja Hingav Materjal ei Hõõruda Oma Nägu Ja Seda On Lihtne Kanda, Ilma et see Põhjustaks Ebamugavusi.

Disain--Varustatud kahe aktiivsöe filtrite töö vahetatavate 5-kihi kaitse ja M-kujuline nina klipp.Kui soovite, et kaitsta oma perekonna tervise ja saada kiitust oma sõbrad samuti, ma ei usu, et sa ei jäta seda.

Suurus--On Kaks Suurust Lastele Ja Täiskasvanutele.Suu Mask On Piisavalt Lai, Et Katta Oma Nina, Suu Ja Nägu, Mis Pakub Sulle Täiuslik Kaitse.

Korda-kehtib kõigile, sõltumata vanusest, soost või rassist, aga ka kogu aasta vältel.Isegi oma elu, see ei saa mõjutada oma töö või oma igapäevast elu.See on vajadus igapäevaelus.

Funktsioon-- tolmu mask on omadused, anti-tolmu, külglibisemise-bakterid, anti-sõiduki heitgaaside jne.mida me ei näe ja lõhn, mis kahjustavad keha ja kahjulike õhu osakesed.Midagi, meil peab olema meie elu.See on hea, sa seda kanda mask igal ajal.Ilus harjumused võivad parandada oma välimust.

Märksõnad: kostüüm koroonaviirus, koroonaviirus plaaster, märgid koroonaviirus, test koroonaviirus, koroonaviirus ravi, koroonaviirus mündi, sall koroonaviirus, koroonaviirus arst, mask koroonaviirus, hiina koroonaviirus.

Materjal Polüester
Muster Tüüp Prindi
Sugu NAISED
Päritolu Mandri-Hiina
Kaitse klass PUUDUB
Ohutus standard PUUDUB

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted