Jaga
Custom spiraalsed hammaste 1Mod 15 hambad T spiraal käik ajatatud 45 kraadi spiraalsed käik, teras käik cnc hammas käik cnc hammasratas
Hind
€4.74 -9 %
€5.21
Saadavus On laos

Materjal: 45 terasest,käik pind on töödeldud Kõrge sagedus sulametallist ravi ja pimedatest protsessi.Tootmise erinevaid käike, töötlemine võib muutuda, kui te meeles, palun konsulteerige enne ostu Pimedatest on vältida käik rooste, kui sa saad selle, siis on see musta värvi ja eri lehelt näita oma tavaline nähtus.Kui seal on vett, seal võib rooste,see on normaalne nähtus, ei kuulu kvaliteedi probleeme,kui te meeles, palun ära osta.Toote töötlemise tehnoloogia on ebaregulaarne update pilte .mõnikord ei uuendatakse kord, palun mõista.Kõik toote välimust, värvi võtta materjale objekti, pilt ainult andma viide.Tere küsida, et teiste hammaste arvu, püügivahendite ( 1mod / 1.5 mod / 2 mod/3mod/4mod ). 1.Me oleme pühendunud, et müüa igasuguseid hammaslatt ja hammasratas.Näiteks: 0.5 hallituse, 0.8 hallituse, 1 hallituse, 1.5 hallituse, 2 hallituse, 2.5 hallituse, 3 hallituse, 4 hallituse, 5 hallituse, 6 hallituse ja teiste hammasratastega, erinevate spiraalsed käiku, spiraalsed nagid, sünkroonne rattad ja muud masinaosad. 2.Kui teil on vaja rohkem komponente,palun võtke meiega ühendust,me pakuvad rohkem allahindlust. 3.Kui sa tahad osade kohandatud,palun võtke meiega ka! 4.Kui seal on mõned probleemid( kaasa arvatud: kogus,kvaliteet,kadunud ja nii edasi) meie kauplemise,palun võtke meiega ühendust niipea kui võimalik,pakume teile hea viis, et lahendada meie probleeme.

Märksõnad: spiraalsed käik riiul, hammasratas rack, käik plastikust, cnc rack, 45 kraadi käik, käigukasti hammasratas, hammasratas, crown uss, lihtne planeetide käik komplekt, 10 käik.

Standard või Mittestandardse STANDARD
Kuju Kannus
Suund Parempoolne
Sertifitseerimine PUUDUB
Materjal TERAS
Töötlemine Hobbing
Hamba Profiili Spiraalsed Käik
Surve Nurk 20
Mudeli Number 1M
Päritolu CN(Päritolu)

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted