Jaga
2ML 70% TCA Naha Koorida Kit Eemaldab Naha Sildid, Vanuse Laigud, Valged Laigud, venitusarmid Tasuta Shipping
Hind
€35.00 -9 %
€38.88
Saadavus On laos

SUURUS: 2ML

Kogemused Hämmastav Tulemusi meie 70% TCA Kodus Naha Koorimine Happega Meie Meditsiiniline Klass TCA Koor on suurepärane eemaldamine: akne, armid, naha sildid vanuse laigud armid kivinenud maksa laigud päikesest kahjustatud nahale valged laigud hormonaalsed mask suured poorid päikese laigud, vistrikud, hüperpigmentatsiooni freckling ühise tüükad trahvi read ketendava naha vares jalad tätoveeringud huule kortsud Eemaldada venitusarmid, Mutid, Valged Laigud, Tätoveeringud, Akne Arme, Pigmendilaike, Armid, Birthmarks, Ühine Tüükad ja Rohkem!Professionaalse Tugevus 100% TCA Naha Koorimine Happega Komplekt!

70% TCA Kodus Naha Koorimine on vee baasil, nii et teil võib nõrgendada lahendus, et kõige paremini sobib teie nahatüübile ja vajadustele.TCA happega on selline revolutsiooniline kodus toode, mis on võimeline eemaldama ja kergendada kuni armid, tätoveeringud ja millega on palju ühiseid nahahaigusi.Kasutajad TCA on elevil tulemusi.

Lihtsalt üks kasutamist TCA Naha Koorida (10-15%) parandab oluliselt mustpeade ja akne armid.Keemiline koorimine hämmastavalt heidab ära välimine kiht nahka, mis vastutab hoida blokeeritud nakkuse poorid.TCA happega on võimalik eemaldada see ummistus seetõttu sundides nakkuse lahkuda ja poorid alustada ravi.Kujutage ette, millel on ilus nahk lühikese aja jooksul.

Meie TCA Naha Koorimine Happega (25-50%) on ideaalne kahandamise sügavus ja suurus kortsud ja kortsud huulte.Kui TCA happega keemiline koorimine isegi takistab huulepulk imbumise.See on täiuslik viis hea välja ja tunda end nooremana.

Kui TCA happekoorimine on üks gold standardid, mida saab kasutada, et ravida mitmeid nahahaigusi.On olemas mitu erinevat kontsentratsiooni, mida saab kasutada.Mida kõrgem kontsentratsioon meie TCA happega sügavamale nahka koorida.Kui kasutatakse õiget teed TCA happega koorimine toodab paranemist, elastiini ja kollageeni taset nahas.

Sõltuvalt sellest, kui palju aega, et sa jätta keemiline koorimine määrab teie summa taastumine aega.Mõned inimesed, kes täidab sügav koorimine (üle 50% happe) võib nõuda nädal taastumist.Teised võivad oodata, et ainult näib, et on päikesest põlenud nahale paar päeva.

See Keemiline Koorimine on tõestatud ohutu kasutada kõigi naha tüübid ja värvid.Iga koor komplekt sisaldab kõike, mida vaja, lihtne ja ohutu professionaalne naha koorimine, mis on võimalik teha kodus.Komplekt sisaldab ka üksikasjalikku do-it-yourself juhised, mida on lihtne järgida.Lihtsalt üks lihtne kodus koor ravi, sul võib olla ilus, nooremad otsivad nahka.

70% TCA Kodus Naha Koorida Hapet täis jõudu on suurepärane eemaldades naha sildid, mutid & vanuse laigud.Lahjendatakse veega kuni soovitud tugevus (10% heleda koorega, 25% keskmise koorega, 50% väga sügavale naha koorimine & 50-100% tätoveering on).

Märksõnad: näo koorega, exfoli näo, valge streching märgid, valged crocks naised, happekoorimine, näo koorega, lihtne raamat märgid, raamat tähistab riigikontroll, nivea valge marks, koor nägu.

Toote Tüüp Komplekt

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted