Jaga
Paks Jõulud pärg kodus seina kaunistamiseks öö magamistuba, elutuba, tuba teenetemärgi Jõulud atmosfääri paigutus vahendid, kaunistused
Hind
€6.08 -34 %
€9.35
Saadavus On laos

Paks Jõulud pärg kodus seina kaunistamiseks öö magamistuba, elutuba, tuba teenetemärgi Jõulud atmosfääri paigutus vahendid, kaunistused

Kirjeldus:

Materjal: burlap, poseable palus jalad, juhtmega pärg raam, džuut köis, Jõulud kaunistused

Kirjeldus:

ALGNE INTENSION: See Grinch inspireeritud pärg teeb keegi on südame kasvada kolm korda päevas!Tehtud burlap lindi välja nagu Grinch jalad on poking välja sügav sees Jõuluvana koti!

SUUR DECOR: rõhumärkidega punase ja valge glitter Jõulud kaunistused, saab öelda, Grinch on kuni ei ole hea-ja varastada Jõulud-õigus teie ukse ees!Tema plüüš-jalad on tekitada-võimalik, nii et saate luua oma Jõulud oma pärg!Grinch on osavalt maskeeritud Jõuluvana ise, et parem trikk vähe Cindy Lu Kes Whoville-mida kurat!

VASTUPIDAV METERIAL: Vastupidav materjal-Nad on valmistatud Punase ja valgete triipudega muster ultra pehme palus ,kõrge kvaliteediga puuvilla ,tundsin lapiga ja painduvad juhtmed poolide, mis on vastupidav ja ohutu.

TÄIUSLIK KINGITUSI: Suur lisaks Jõulupuu,Jõulupuu oksad,kaminad,Jõulud kord,taimede või õues.See on ka festival kingituse oma sõpradele või pereliikmetele.

MÄRKUS: Palun hoida eemal tulest.Hoidke elf jalad kuivas kohas kasutades järgmisel aastal.

Märksõnad: õudusunenägu jõulukaunistused pärg, maamees lille pärg jõulukaunistused, jõulud kaunistused pärg, jõulud pärg teenetemärgi roosa, kangas jõulud käsitöö pärg juhendaja, lepinguosalise jõulud pulm teenetemärgi pärg, puidust jõuluehe ukse pärg, kangas jõulud pärg punane, dekoratsioon jõulud pärg, jõulud pärg candy teenetemärgi.

On Nutikas Seade No
Materjal Tekstiili-Ja Kangast
Brändi Nimi XINCHEN
Tugi Dropshipping
Päritolu CN(Päritolu)
Teema HALDJAS

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted